čtvrtek 26. dubna 2018

,

Humbook - vše, co potřebujete vědět!

Zdravím, mí milí čtenáři!
Ne, k psaným recenzím se z časového důvodu (neboli maturitě, co si budeme namlouvat) stále nemůžu vrátit (ale všechny knihy, co přečtu, vidíte v měsíčních shrnutích!), nicméně vás mileráda budu informovat v tomto aktualizovaném článku o největší literární akci roku...

TAMTADADÁ! 


HUMBOOK FEST 2018!
Je mi nesmírnou ctí vám tuto úžasnou akci představit. Letošním rokem jsem se dokonce, společně s mnoha dalšími skvělými lidmi (přesněji řečeno, ambasadorkami), stala také jednou z ambasadorek! 
A co tato úloha vlastně obnáší?
No přeci vás informovat o všech novinkách, které pro vás Humbook chystá! A že jich je tento rok ,,habaděj''! Takže nezapomeňte sledovat mé kanály, ale také kanály samotného Humbooku (Facebook a Instagram) a kanály ostatních ambasadorek, kterými jsou například Anička z Anna in Word, Míša z Radši knihu, Markét ze Světa podle Marillee, Marťa z Martina Kraus, Marky z Endless Bibliophile, Kiki z Bookslover Kiki a mnoho dalších skvělých lidí!

Zapište si do diářů datum 6.10.2018 - v tento den se tato úžasná akce bude konat! A kde? V samotném Kongresovém centru v Praze, takže místa snad bude víc, než dost! Přidejte se k události na Facebooku (tady), abyste o nic nepřišli!

A na co už se nyní můžete těšit?
První oznámenou novinkou bylo odtajnění zahraniční autorky, která na Humbook Fest přijede. Tou je Sara Raasch, autorka série Sníh a popel! Jakožto ambasadorům nám došel i balíček s oběma jejími knížkami, na které jsem moc zvědavá. Na co se ovšem ještě více těším, je samotná autorka, která vypadá nesmírně sympaticky! Snad jste viděli její roztomilé nadšení na Instastories, když oznamovala, že přijede na festival do Prahy. Bylo to k nezaplacení!


Další odtajněná novinka vás jistě také potěší - Humbook Fest je sice až v říjnu, ale už na letošním Světě knihy, který se koná v květnu (už jen pár dní!), bude Humbook přítomen prostřednictvím Humbook Stage - 12.5. od 10:30 do 17:30 v Tiskárně na vzduchu! Takže se nezapomeňte přidat na událost na Facebooku (pro událost klikněte sem), aby vám nic neuteklo!


Program je velmi bohatý - můžete se těšit na přednášky s tématem komiksu, dále se dozvíte o vydávání knížek mladým autorům, těšte se také na diskuzi mezi knižními blogery a redaktory, na přednášku o LGBT literatuře i na samotného známého youtubera Kovyho, který přijde povídat o všem o knize Ovšem! Je toho dost, viďte?

A to ještě zdaleka není vše...


Ke konci května byla oznámena druhá zahraniční autorka! Tou je Claudia Gray, autorka série Tisíc kousků tebe. První díl jsem četla před dvěma lety (recenze zde) a moc se mi líbil, proto jsem nadšená, že autorka bude na Humbooku!1 komentář:

  1. Na Humbook se těším, podle první autorky to vypadá slibně :) A určitě mrknu na Humbook stage i na Světě knihy :) Z programu mě zaujala beseda s blogery a redaktory :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji moc za přečtení a okomentování! :)